Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 10.780g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22581 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹178,950.70 Exclusive of Tax
Breakup : ₹155,609.30 (Metal Price) + ₹23,341.40 (Making) = ₹178,950.70
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 10.780g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22581 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.780 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 12 mm |