Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 17 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 9.430g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22606 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹149,545.66 Exclusive of Tax
Breakup : ₹130,039.70 (Metal Price) + ₹19,505.96 (Making) = ₹149,545.66
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 17 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 9.430g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22606 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.430 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 17 mm |