Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 31mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 5.660g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22811 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹93,957.42 Exclusive of Tax
Breakup : ₹81,702.10 (Metal Price) + ₹12,255.32 (Making) = ₹93,957.42
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 31mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 5.660g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22811 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.660 g |
|---|