Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 81mm |
| Width | 30mm |
| Weight | 13.700g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k207 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹227,423.43 Exclusive of Tax
Breakup : ₹197,759.50 (Metal Price) + ₹29,663.93 (Making) = ₹227,423.43
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 81mm |
| Width | 30mm |
| Weight | 13.700g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k207 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.700 g |
|---|