Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 8.350gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Lok2-471 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹140,478.73 Exclusive of Tax
Breakup : ₹115,146.50 (Metal Price) + ₹25,332.23 (Making) = ₹140,478.73
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 8.350gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Lok2-471 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.350 g |
|---|