Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 390cm |
| Width | 28cm |
| Weight | 31.240 gm |
| Purity | 22k |
| Tag No | 22k9161 + 22850 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹525,575.51 Exclusive of Tax
Breakup : ₹430,799.60 (Metal Price) + ₹94,775.91 (Making) = ₹525,575.51
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 390cm |
| Width | 28cm |
| Weight | 31.240 gm |
| Purity | 22k |
| Tag No | 22k9161 + 22850 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 31.240 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 390 mm |