Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 4.690gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k390 |
| Metal | Yellow Gold Platinum Tuch |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹77,855.17 Exclusive of Tax
Breakup : ₹67,700.15 (Metal Price) + ₹10,155.02 (Making) = ₹77,855.17
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 4.690gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k390 |
| Metal | Yellow Gold Platinum Tuch |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.690 g |
|---|