Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 15mm |
| Weight | 2.900gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k391 |
| Metal | Yellow Gold Platinum Tuch |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹48,140.73 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,861.50 (Metal Price) + ₹6,279.23 (Making) = ₹48,140.73
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 15mm |
| Weight | 2.900gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k391 |
| Metal | Yellow Gold Platinum Tuch |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.900 g |
|---|