Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 47mm |
| Width | 42mm |
| Weight | 12.970 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k358 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹174,319.39 Exclusive of Tax
Breakup : ₹147,728.30 (Metal Price) + ₹26,591.09 (Making) = ₹174,319.39
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 47mm |
| Width | 42mm |
| Weight | 12.970 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k358 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.970 g |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 47 mm |