Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.790 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Z405 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹84,235.82 Exclusive of Tax
Breakup : ₹69,045.75 (Metal Price) + ₹15,190.07 (Making) = ₹84,235.82
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.790 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Z405 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.790 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 5 mm |