Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 2.760gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k980 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹38,352.41 Exclusive of Tax
Breakup : ₹31,436.40 (Metal Price) + ₹6,916.01 (Making) = ₹38,352.41
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 660mm |
| Width | 38mm |
| Weight | 2.760gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k980 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.760 g |
|---|