Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 157mm |
| Width | 28mm |
| Weight | 40.220g |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22C366 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹637,828.87 Exclusive of Tax
Breakup : ₹554,633.80 (Metal Price) + ₹83,195.07 (Making) = ₹637,828.87
The Bahubali Fancy Long Necklace 22kt Hallmark |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 157mm |
| Width | 28mm |
| Weight | 40.220g |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22C366 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 40.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 157 × 28 mm |