Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 390cm |
| Width | 28cm |
| Weight | 27.59gm |
| Purity | 22 k |
| Tag No | 22k931+18k968 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹464,168.64 Exclusive of Tax
Breakup : ₹380,466.10 (Metal Price) + ₹83,702.54 (Making) = ₹464,168.64
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 390cm |
| Width | 28cm |
| Weight | 27.59gm |
| Purity | 22 k |
| Tag No | 22k931+18k968 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 27.59 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 390 mm |