Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30 cm |
| Width | |
| Weight | 47.010g |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22793 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹745,508.09 Exclusive of Tax
Breakup : ₹648,267.90 (Metal Price) + ₹97,240.19 (Making) = ₹745,508.09
The asmitta Fancy Long Necklace 22kt Hallmark |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30 cm |
| Width | |
| Weight | 47.010g |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22793 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 47.010 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 mm |