Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 20 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 14.300g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22608 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹237,383.58 Exclusive of Tax
Breakup : ₹206,420.50 (Metal Price) + ₹30,963.08 (Making) = ₹237,383.58
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 20 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 14.300g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22608 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 14.300 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 20 mm |