Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 10.060 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | CG53 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹171,355.00 Exclusive of Tax
Breakup : ₹145,216.10 (Metal Price) + ₹26,138.90 (Making) = ₹171,355.00
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 10.060 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | CG53 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.060 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 1.2 mm |