Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 87mm |
| Width | 189mm |
| Weight | 38.200 |
| Purity | 22k Carret |
| Tag No | 22914 + NSCFDG |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹621,598.04 Exclusive of Tax
Breakup : ₹526,778.00 (Metal Price) + ₹94,820.04 (Making) = ₹621,598.04
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 87mm |
| Width | 189mm |
| Weight | 38.200 |
| Purity | 22k Carret |
| Tag No | 22914 + NSCFDG |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 38.200 g |
|---|