Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 457mm |
| Width | 5mm |
| Weight | 5.880g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | MS462 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹103,550.92 Exclusive of Tax
Breakup : ₹84,877.80 (Metal Price) + ₹18,673.12 (Making) = ₹103,550.92
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 457mm |
| Width | 5mm |
| Weight | 5.880g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | MS462 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.880 g |
|---|