Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 22mm |
| Width | 20mm |
| Weight | 2.310g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k268 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹30,257.54 Exclusive of Tax
Breakup : ₹26,310.90 (Metal Price) + ₹3,946.64 (Making) = ₹30,257.54
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 22mm |
| Width | 20mm |
| Weight | 2.310g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k268 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.310 g |
|---|