Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 87mm |
| Width | 189mm |
| Weight | 46.160 gm |
| Purity | 22k Carret |
| Tag No | 22335 + 22359 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹48,637,870,548.69 Exclusive of Tax
Breakup : ₹41,218,534,363.30 (Metal Price) + ₹7,419,336,185.39 (Making) = ₹48,637,870,548.69
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 87mm |
| Width | 189mm |
| Weight | 46.160 gm |
| Purity | 22k Carret |
| Tag No | 22335 + 22359 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2989016.270 g |
|---|