Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 457mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 12.860g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1785 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹213,479.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹185,634.10 (Metal Price) + ₹27,845.12 (Making) = ₹213,479.22
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 457mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 12.860g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1785 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.860 g |
|---|