Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 15 cm |
| Width | 13 cm |
| Weight | 8.120 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Z214 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+21% MAKING CHARGE+GST
₹117,165.51 Exclusive of Tax
Breakup : ₹96,831.00 (Metal Price) + ₹20,334.51 (Making) = ₹117,165.51
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 15 cm |
| Width | 13 cm |
| Weight | 8.120 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Z214 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+21% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.120 g |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 mm |