Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 11 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 5.660gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z399 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹96,408.48 Exclusive of Tax
Breakup : ₹81,702.10 (Metal Price) + ₹14,706.38 (Making) = ₹96,408.48
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 11 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 5.660gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z399 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.660 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 1.2 mm |