Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 13 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.233gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R266 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹55,068.66 Exclusive of Tax
Breakup : ₹46,668.36 (Metal Price) + ₹8,400.30 (Making) = ₹55,068.66
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 13 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.233gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R266 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.233 g |
|---|---|
| Dimensions | 13 mm |