Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 45mm |
| Width | 08mm |
| Weight | 4.550g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3282 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹75,531.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹65,679.25 (Metal Price) + ₹9,851.89 (Making) = ₹75,531.14
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 45mm |
| Width | 08mm |
| Weight | 4.550g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3282 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.550 g |
|---|