Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 2.1cm |
| Width | |
| Weight | 2.590 gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | ADDYM4 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹42,145.00 Exclusive of Tax
Breakup : ₹35,716.10 (Metal Price) + ₹6,428.90 (Making) = ₹42,145.00
Splendid Gold 22kt Jhala Earrings |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 2.1cm |
| Width | |
| Weight | 2.590 gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | ADDYM4 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.590 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 mm |