Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 610mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 14.030g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22K717 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹232,901.51 Exclusive of Tax
Breakup : ₹202,523.05 (Metal Price) + ₹30,378.46 (Making) = ₹232,901.51
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 610mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 14.030g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22K717 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 14.030 g |
|---|