Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 4.2 cm |
| Width | |
| Weight | 9.460 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18C61 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹127,144.29 Exclusive of Tax
Breakup : ₹107,749.40 (Metal Price) + ₹19,394.89 (Making) = ₹127,144.29
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 4.2 cm |
| Width | |
| Weight | 9.460 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18C61 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.460 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 mm |