Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.4 cm |
| Width | 2.1 cm |
| Weight | 3.550 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z362 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹57,766.31 Exclusive of Tax
Breakup : ₹48,954.50 (Metal Price) + ₹8,811.81 (Making) = ₹57,766.31
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.4 cm |
| Width | 2.1 cm |
| Weight | 3.550 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z362 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.550 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.4 × 3.1 mm |