Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2.4cm |
| Width | |
| Weight | 4.800gram |
| Purity | 18carat |
| Tag No | G520 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹64,512.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹54,672.00 (Metal Price) + ₹9,840.96 (Making) = ₹64,512.96
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2.4cm |
| Width | |
| Weight | 4.800gram |
| Purity | 18carat |
| Tag No | G520 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.800 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.4 mm |