Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.3 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 3.200gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1107 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹45,028.80 Exclusive of Tax
Breakup : ₹38,160.00 (Metal Price) + ₹6,868.80 (Making) = ₹45,028.80
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.3 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 3.200gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1107 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.200 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 1.1 mm |