Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 4.480 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z375 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹76,955.87 Exclusive of Tax
Breakup : ₹64,668.80 (Metal Price) + ₹12,287.07 (Making) = ₹76,955.87
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 4.480 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z375 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.480 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 1.1 mm |