Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 309mm |
| Width | 2mm |
| Weight | 7.610g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1523 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹126,327.90 Exclusive of Tax
Breakup : ₹109,850.35 (Metal Price) + ₹16,477.55 (Making) = ₹126,327.90
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 309mm |
| Width | 2mm |
| Weight | 7.610g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1523 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.610 g |
|---|