Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 7.2 inch |
| Width | 12 cm |
| Weight | 34.350 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 18kT22 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹483,356.03 Exclusive of Tax
Breakup : ₹409,623.75 (Metal Price) + ₹73,732.28 (Making) = ₹483,356.03
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 7.2 inch |
| Width | 12 cm |
| Weight | 34.350 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 18kT22 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 34.350 g |
|---|---|
| Dimensions | 7.2 × 12 mm |