Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | Free |
| Width | 2.2mm |
| Weight | 7.960gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22491 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹135,585.07 Exclusive of Tax
Breakup : ₹114,902.60 (Metal Price) + ₹20,682.47 (Making) = ₹135,585.07| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | Free |
| Width | 2.2mm |
| Weight | 7.960gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22491 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.960 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |