Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.8″ |
| Width | 12.5mm |
| Weight | 18.030g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | kang290 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹299,302.51 Exclusive of Tax
Breakup : ₹260,263.05 (Metal Price) + ₹39,039.46 (Making) = ₹299,302.51
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.8″ |
| Width | 12.5mm |
| Weight | 18.030g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | kang290 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 18.030 g |
|---|