Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 376.600mm |
| Width | 63.5mm |
| Weight | 17.26gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | GML003 + G07 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹2,057,028,027.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹1,686,088,547.30 (Metal Price) + ₹370,939,480.41 (Making) = ₹2,057,028,027.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 376.600mm |
| Width | 63.5mm |
| Weight | 17.26gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | GML003 + G07 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 116805.580 g |
|---|---|
| Dimensions | 736.600 × 63.5 mm |