Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 09 mm |
| Weight | 13.000 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | B244 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹182,929.50 Exclusive of Tax
Breakup : ₹155,025.00 (Metal Price) + ₹27,904.50 (Making) = ₹182,929.50| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 09 mm |
| Weight | 13.000 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | B244 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.00 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 09 mm |