Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2/4 |
| Width | 2 cm |
| Weight | 6.00 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | L1169 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹84,429.00 Exclusive of Tax
Breakup : ₹71,550.00 (Metal Price) + ₹12,879.00 (Making) = ₹84,429.00
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2/4 |
| Width | 2 cm |
| Weight | 6.00 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | L1169 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.00 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.4 × 2 mm |