Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 86mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 6.3g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | TOP3307 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹99,908.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹86,877.00 (Metal Price) + ₹13,031.55 (Making) = ₹99,908.55
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 86mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 6.3g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | TOP3307 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.3 g |
|---|