Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 3.400 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | GE133 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹54,034.56 Exclusive of Tax
Breakup : ₹45,792.00 (Metal Price) + ₹8,242.56 (Making) = ₹54,034.56
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 3.400 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | GE133 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.840 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 mm |