Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 6.160 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | GE135 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹86,680.44 Exclusive of Tax
Breakup : ₹73,458.00 (Metal Price) + ₹13,222.44 (Making) = ₹86,680.44
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 6.160 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | GE135 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.160 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 mm |