Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 53mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 3.550g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k616 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹58,930.89 Exclusive of Tax
Breakup : ₹51,244.25 (Metal Price) + ₹7,686.64 (Making) = ₹58,930.89
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 53mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 3.550g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k616 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.550 g |
|---|