Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 9.550g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k359 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹151,448.68 Exclusive of Tax
Breakup : ₹131,694.50 (Metal Price) + ₹19,754.18 (Making) = ₹151,448.68
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 9.550g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k359 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.550 g |
|---|