Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 48mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 7.560g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3357 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹119,890.26 Exclusive of Tax
Breakup : ₹104,252.40 (Metal Price) + ₹15,637.86 (Making) = ₹119,890.26
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 48mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 7.560g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3357 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.560 g |
|---|