Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 5.3 cm |
| Weight | 26.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22346 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹441,566.65 Exclusive of Tax
Breakup : ₹383,971.00 (Metal Price) + ₹57,595.65 (Making) = ₹441,566.65| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 5.3 cm |
| Weight | 26.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22346 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 26.600 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 5.3 mm |