Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 57.220gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C360 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹931,095.28 Exclusive of Tax
Breakup : ₹789,063.80 (Metal Price) + ₹142,031.48 (Making) = ₹931,095.28
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 57.220gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C360 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 57.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 mm |