Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 3.860g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k542 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹64,076.97 Exclusive of Tax
Breakup : ₹55,719.10 (Metal Price) + ₹8,357.87 (Making) = ₹64,076.97
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 3.860g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k542 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.860 g |
|---|