Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 10.210 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | G016 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹143,670.02 Exclusive of Tax
Breakup : ₹121,754.25 (Metal Price) + ₹21,915.77 (Making) = ₹143,670.02
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 10.210 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | G016 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.210 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 4 mm |