Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 88mm |
| Weight | 10.090 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22654 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹160,012.27 Exclusive of Tax
Breakup : ₹139,141.10 (Metal Price) + ₹20,871.17 (Making) = ₹160,012.27
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 88mm |
| Weight | 10.090 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22654 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.090 g |
|---|---|
| Dimensions | 121 × 88 mm |